Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
matematykCXXIIIGang, działka, wojny, hajs i ity
#1
Brick 
Mam kilka pytań do administracji.
1. Co jaki czas i o których godzinach następują wojny gangów? Bo nie wiem, a należę do dominującego gangu.
2.Działka, gang hajs i ity. Prosiłbym o przyznanie pełnego dowództwa nad gangiem. Bo chciałbym wyrzucać i dodawać do niego graczy, a stary dowódca całkowicie skończył grę. Prosiłbym o to samo s działką gracza mr_Patryk123v3 gdyż on całkiem skończył grę, a na działce tylko ja przechowuje ity, jednakże chciałbym dodać do niej swojego brata. I ity z hajsem od moich sojuszników którzy skończyli grę. viktorxsz9 oddała ity ale zapomniałą o hajsie, Mr_patryk123v3 nawet nwm kiedy skończył, jednakże skończyl i straciłem z nim kontakt, jakubmat5 skończył grę, a na kontach mają kilka patyków i dobrych itów.

Jestem jedynym sojusznikiem jakubmata, mr_patryka i viktorxsz9 który gra, jednakże nie mam z nimi kontaktu aby wbili i oddali hajs/ity. Jeśli wy nie możecie mi tego dać, to skontaktujcie się jakoś z nimi :p
Nwm jak bo to już nie moja sprawa.
#2
(18-12-2018, 01:30 PM)matematykCXXIII napisał(a): Mam kilka pytań do administracji.
1. Co jaki czas i o których godzinach następują wojny gangów? Bo nie wiem, a należę do dominującego gangu.
Nwm czy ja jestem zacofany czy moze nie znasz znaczenia slowa MOZE, w zdaniu "Moze wprowadze wojny gangow".

(18-12-2018, 01:30 PM)matematykCXXIII napisał(a): 2.Działka, gang hajs i ity. Prosiłbym o przyznanie pełnego dowództwa nad gangiem. Bo chciałbym wyrzucać i dodawać do niego graczy, a stary dowódca całkowicie skończył grę. Prosiłbym o to samo s działką gracza mr_Patryk123v3 gdyż on całkiem skończył grę, a na działce tylko ja przechowuje ity, jednakże chciałbym dodać do niej swojego brata. I ity z hajsem od moich sojuszników którzy skończyli grę. viktorxsz9 oddała ity ale zapomniałą o hajsie, Mr_patryk123v3 nawet nwm kiedy skończył, jednakże skończyl i straciłem z nim kontakt, jakubmat5 skończył grę, a na kontach mają kilka patyków i dobrych itów.
Kup VIPa i zaloz nowy gang. Mamy niby dac ci za free dowodztwo nad gangiem bo ty tak chcesz? ZERO logicznego sensu.

(18-12-2018, 01:30 PM)matematykCXXIII napisał(a): Jestem jedynym sojusznikiem jakubmata, mr_patryka i viktorxsz9 który gra, jednakże nie mam z nimi kontaktu aby wbili i oddali hajs/ity. Jeśli wy nie możecie mi tego dać, to skontaktujcie się jakoś z nimi
Nwm jak bo to już nie moja sprawa.
Jakos nie przemawia do mnie argument "jedyny sojusznik".
Juz biegne sledzic ich lokalizacje na podstawie IP... a czekaj... to jest nielegalne...
Obawiam sie ze skoro to "juz nie twoja sprawa" jestem zmuszony odpowiedziec tak samo
(18-12-2018, 01:30 PM)matematykCXXIII napisał(a): Nwm jak bo to już nie moja sprawa.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości