Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpriNtGłówka
#1
Ktoś tu jeszcze żyje? :d Jak wam sie podoba?

https://zapodaj.net/a489dfa34d707.png.html
#2
Widac ze wlozyles w to troche pracy, aczkolwiek chyba najlepsza twoja budowla byla ta[Obrazek: 5173b4e07ea717273c2704c0161ee64e.jpg]
#3
Mam premke, od niedawna. Musze pobrac od nowa nonpremke bo tam inny nick. Ale swoja droga, chcialem bardzo to skonczyc tylko no... meszek, nie mam miejsca a chcialem cos naprawdę fajnego zrobic .. musialbym kupic Vipa, ale nawet to by nie pomoglo bo dzialki obok sa zajete ;3 jesli dalej to tam stoi to cos tam poklikam jeszcze ;D milo ze ktos odkopał to..


P.S Czy ja sie tym komuś chwaliłem że posiadasz screenka? Big Grin Angel
#4
Zrobilem kiedys ss. Co do dzialki nie ma problemu. Przeniesienie to raptem 2 komendy dla administracji, a watpie zeby ktos odmowil wykonania tej czynnosci.
#5
Owszem, odmówił. Miedzy innymi dlatego zaprzestałem robienia tego projektu, i ta osoba o której mówie dobrze wie że to o niej mowa =) Ale nie mam jej tego za złe.
#6
No coz... ja nie rozumiem czemu mialoby to szkodzic, aczkolwiek mozliwe ze po prostu nie mial do tego permissji (nwm o kg chodzi). Jezeli chcesz zmieniac konto na stare tylko po to zeby zachowac dzialke to nie ma to sensu. Mozesz na koncie premium stworzyc dzialkew ustronnym miejscu, a ja ci tam wkleje stara.
#7
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

[Obrazek: 7mqjW2r.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości