Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DjPrzemkeDzień Dobry.
#1
Hi!
Część osobników pewnie kojarzy mnie z dość dużego serwera Minecraft na którym mam jrModa. A może, z waszego serwera TeamSpaek3, lub Waszego serwera na którym mam range gracza. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie to przez Kube tu trafiłem, bo prawie dostał bana od Gosi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz cuś o mnie: Jestem Przemek, mam 15 lat. Uwielbiam degradować ludzi i wchodzić na posady jako random. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°). Zakochany W IPS, MyBB. Po za tym lubię słuchać jak się na mnie wyżalają i jaki to ja zły jestem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze bardziej mnie cieszy gdy pisząc skargę nie umieją poprawnie napisać mojego nicku. Lubię grać na skywars'ach, i ustawiać flagi na gm1 na trybach EasyHc i PvP. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Kocham sobie pocheatować na blazingpacku, Kappa. ;-; ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Nigdy nie nudzi mi się pisanie "xd" oraz "lenny face'ów". ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kocham gdy piszą mi: "xMalthaell masz heaty", z błędami ortograficznymi, podczas gdy gram na blazingpacku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) 



Napiszcie mi hej bo będę smutny D:

Pozdrawiam,
Malth ( ͡ _ ͡°)ノ⚲ ♫

PS: Jestem fajny.
#2
witaj ;3
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#3
Witaj na naszym forum,mam nadzieje że pozostaniesz na dłużej Wink
#4
Witam! =)
Never lose hope... 
#5
Wituj ( uważaj na Nysie!)
#6
o Przemeg, co za spotkanie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Witam bardzo serdecznie na forum! Big Grin
Gentleman will walk, but never run.
#7
Cześć Smile Witaj, na forum Big Grin
#8
Gosia mu bana chciała dac? A mogła. XD
Hej. B )
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#9
Witam i chejtuje z blendami ortograficznianymi

kazdy diax dla mnie to jeden kotek wiecej na gilotynie
#10
Witaj!
Pomogłem? Daj Diamenta i repke będzie nas coraz więcej  olol  banana


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości