Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bialy__PLDostalem Bana
#1
Witam, dostałem bana na 1h za brak szacunku do innych graczy bo kłóciłem się z raki123, Kuhwed ja napisalem zamknij morde i pie*dol się a oni tez nie mieli szacunku domnie bo tez mnie wyzywali.
I mówili też ze niemam rozumu ze musze sie uczyc itp a ja tylko dostalem bana to jest niesprawiedliwe.
A dostałem tego bana na FLIPAGRAM
#2
Ban czasowy.
Jeżeli masz dowody że ci gracze cię również wyzywali czyli np screen shot czy logi możesz je tutaj podesłać.
Bez dowodów nie jesteśmy nic w stanie zrobić.
#3
https://zapodaj.net/1fb8f18b71d2b.png.html za co dostales bana dobrze wiesz, co do moich wyzwisk to powiedzialem tyle zze nie umiesz czytac ze zrozumieniem co pokazales 2 razy w ciagu 2 min i powiedzialem ze nie powinienes
siedziec przed komputerem kiedy jeszcze nie umiesz czytac ze zrozumieniem i jeszcze raz rzucilem zartem ze gadam z osoba ktora ma IQ na minusie

aa pozatym to jest ban na godzine wiec moglbys przeczekac ta godzine i znow wejsc na serwer wiec prosze cie..
nie przesadzaj ;-;
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#4
raki123 a pokaż też te inne wiadomości ktore ty pisaleś i Kuhwed

Quarantino skad je ja mam miec jak dostalem bana!!!!!!!
wasza administracja jest niemiła jedynie fajnym adminem jest tygrysek i Nystka ktora juz nie jest ale dlamnie tygrysek i Nystka powinni byc modami a nie bartez bo banuje tylko mnie zamiast nas wszystkich
#5
Yyy... skoro ban na 1h to chyba do zamknięcia ?
Pomogłem? Daj Diamenta i repke będzie nas coraz więcej  olol  banana
#6
wyszukujesz %appdata% w eksploratorze plikow wybierasz .minecraft i tam bedzie taki folder o nazwie ''logs'' tam szukasz dzisiejszej daty i czary mary masz logi ze zdarzenia
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#7
raki123 a co mi to da?
#8
@bialy__pl
no chciales miec dowod na nas a wiec wchodzisz w logi tak jak ci wczesniej pokazalem a pozniej widzisz cala nasza konwersacje
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#9
ty też wyzywałęś i Kuhwed i ja tylko dostałęm
#10
Biały nie wiesz czy tylko ty dostałeś bana. Nie masz dowodu a oskarżasz.
Jak już powiedziałam bez dowodu nie jesteśmy w stanie nic zrobić.
Zrób to co ci raki kazał raki czyli wejdź w %appdata% potem w .minecraft jeszcze potem w logs i tam poszukaj dzisiejszej daty.
Przeszukaj wasze wiadomości gdzie rzekomo cię wyzywali.
//A póki co skarga do zamknięcia.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości