Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dez_erDobry
#1
Cześć,


Nazywam się Miłosz, mam 16 lat i mieszkam w województwie pomorskim.
Uważam się za sympatycznego człowieka, bardzo chętnie z kimś o czymś porozmawiam, czasem w jakiś sposób coś pomogę czy doradzę. Jestem również dosyć nieśmiały, ale szybko udaje mi się to przełamać. Ludzie uważają mnie za miłego, więc mam nadzieje, że tak jest  Smile .

Interesuję się szeroko pojętą informatyką a w szczególności programowaniem i we wrześniu będę szedł do liceum do klasy o profilu politechnicznym z rozszerzeniem informatyki-programowania. Ostatnio grzebie w C# i próbuję coś robić. Kilka lat temu pomagałem stworzyć silnik oparty o język lua na jakiś serwer gothica multiplayer. Aktualnie uczę się z kursów i wykonuję jakieś zadania z neta w celu utrwalenia wiedzy. Mam zamiar również spróbować linuxa (konsola), więc niedawno zakupiłem książkę właśnie o tym systemie.


Moim hobby jest muzyka wszelkiego typu, osobiście gram na pianinie i naukę gry na owym instrumencie rozpocząłem niespełna 10 lat temu. Niestety musiałem przerwać z powodów braku czasu, ale do dzisiaj piszę własne utwory i lubię od czasu do czasu odtworzyć jakieś starsze.


Dodatkowo od niedawna (koło stycznia tego roku) zacząłem trenować strzelectwo sportowe. Chodzę na treningi 2 razy w tygodniu i co jakiś czas uczęszczam w jakiś zawodach. Strzelam z pneumatyków w konkurencji 10m / 40 strzałów w postawie stojącej oraz kbks 50m 3 postawy / 30 strzałów. Posiadam licencję członkowską klubu oraz Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, mam zamiar zdawać jeszcze na patent. 


W wolnych chwilach rozwijam moje pasje, odpoczywam na różne sposoby np. leżakując w ogrodzie czy grając w gry takie jak minecraft.

Jeśli jesteśmy w temacie minecrafta to zacząłem szczerze nie pamiętam kiedy dokładnie bo byłem jeszcze dzieckiem ale pamiętam, że grałem przez przeglądarkę na wersji 0.30 Classic. Orientuję się tylko, że ta wersja wyszła koło końca 2009 roku ale raczej zacząłem później, lecz m ogę wspomnieć, że wtedy były polskie serwery. Osobiście grałem na takim, gdzie dostawało się punkty za budowanie różnych budowli i kiedy zebrało się ich odpowiednią ilość dostawało się rangę jakiegoś architekta i można było oceniać budowle innych.



Na wasz serwer trafiłem szukając jakiegoś fajnego do gry. Przeglądałem przez długi czas ale trafiałem na same słabsze niestety. Mcsurvi wydaje się być bardzo fajny, więc postanowiłem zostać na dłużej. Mam nadzieję, że poznam tutaj dużo fajnych ludzi i będę się dobrze bawić  Shy . Chyba to na tyle, więc niedługo wbiję na serwer i zacznę swoją "przygodę". Do zobaczenia.  Shy 


Pozdrawiam 
#2
Witaj. Jestem crafter, może umiesz pisać pluginy/skrypty?
#3
@crazycrafter Cóż, jestem dopiero na początku drogi programisty. Najwięcej programowałem w lua kilka lat temu a teraz zabieram się poważnie za C#. Uważam, że pluginy czy skrypty będą dla mnie czymś co pomoże mi się w jakiś sposób rozwinąć, więc dziękuję za pomysł  Shy .

Wracając do pytania to jeszcze nigdy nie próbowałem, ale kiedy ukończę aktualny kurs (kwestia kilku dni) z wielką chęcią mogę spróbować się za to zabrać i coś stworzyć. Jedyne co mi świta w kierunku minecrafta były jakieś mody, ale to się nie liczy bo były stworzone z bardzo dużą pomocą generatora a ja takiego czegoś nie uznaję za programowanie : p. Oczywiście jak coś zrobię to się z chęcią podzielę.
#4
CZEŚĆ, witaj na forum Big Grin
#5
Cześć, witaj na forum i mam nadzieję w grze Big Grin
#6
Witam najmilej jak umie, pozdrawiam serdecznie.
Nowa Użytkowniczka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości