Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FuBuKiDegrad
#1
Od razu mówię ten post jest przeznaczony dla administracji,inne osoby niech sie nie wypowiadają w tym wątku bo to je nie obchodzi

Dnia dzisiejszego czyli 18-06-2017 zastała dziwna sytuacja,a mianowicie degrad Nystki na jr.mod :3
Wraz z Nysią po długim czasie rozmów postanowilem napisać ten wątek.
 
Pozwolę dać ten ss :http://prntscr.com/flc4cw

Mam kilka zastrzeżeń do tej sytuacji. ( Teraz pytanie czm ja? Ponieważ jestem jej to winien :3 )

Moim i jak zdaniem Weroniki sytacja jest śmieszna jak moje bany. Sprawa degradu jest sprawą poważną, i skoro Nystka nie wstawiła się na rozmowę to miała do tego pełne prawo,dziś jest niedziela,dzień wolny od pracy,a wiadomo administrator to też praca. Degrad napewno w ten sposób nie powinien zostać nadany.

No i teraz pewnie Nali czerwona lampa się zapaliła że Nystka mało wbija,nie wypełnia swoich obowiązków i wgl HUR DUR.

Nie oszukując Mcsurvi straciło bardzo wiele ostatnim czasem. Gracze odchodzą,gracze piszą multum wątków na temat nie dociągnięć,przykładowo gracz Raki codzienie widzię jak refeszuje swoje wątki i nadal bez skutków. Więc nie warto karać za to Nystki.

No i teraz lampa pękła. -no ale przecież helperzy robią co do nich należy.

No tak,teraz zobaczymy co będzie za 3-5 tygodni taka sama sytuacja.
 
No i teraz rzecz najważniejsza czyli sama Nalagx (hejty lecom)

Nalu nie oszukując tobie samej jest ciężko na tym stanowisku. Za mojej gry na WaterBlocku zmieniło się wszystko bo pisałem namolnie,a teraz nic to samo co było. No nie powiem topka pvp jest zrestartowana. Obiecałaś mi że wprowadzicie mob arene,eventy raz na ruski rok ( no cusz)
Nic. 

No raczej ciebie za to winić w 100% nie można ale co to jest początek końca ;* 
Jeżeli przeczytałeś mój post/wątek i on ci się spodobał zostaw po sobie diament. Heart
#2
Fubuki, kochany jesteś. Heart
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#3
(18-06-2017, 10:02 PM)FuBuKi napisał(a): Od razu mówię ten post jest przeznaczony dla administracji,inne osoby niech sie nie wypowiadają w tym wątku bo to je nie obchodzi
Ale Fubuki, to Ciebie również nie powinno obchodzić, sprawy administracyjne załatwiamy sami, nie potrzebujemy adwokatów czy żebyś za nas wszystko wyjaśniał, sprawy administracyjne sprawami administracyjnymi.


(18-06-2017, 10:02 PM)FuBuKi napisał(a): Wraz z Nysią po długim czasie rozmów postanowilem napisać ten wątek.
To w takim razie nieźle że Nystka zamiast przedyskutować ten temat ze mną skoro faktycznie ta decyzja się jej nie podoba, dyskutuje z Tobą. To się dopiero nazywa
(18-06-2017, 10:02 PM)FuBuKi napisał(a): dziwna sytuacja


(18-06-2017, 10:02 PM)FuBuKi napisał(a): Mam kilka zastrzeżeń do tej sytuacji. ( Teraz pytanie czm ja? Ponieważ jestem jej to winien :3 )
Myślę że zastrzeżenia można mieć wtedy, gdy się z czymś nie zgadzasz, gdy masz inne zdanie na ten temat, a nie że jesteś komuś coś winien..

(18-06-2017, 10:02 PM)FuBuKi napisał(a): Moim i jak zdaniem Weroniki sytacja jest śmieszna jak moje bany


Porównujesz degrada do banów co jest bezsensowne, to teraz ja porównam że Twoje bany są w 100% prawidłowe, więc z porównania wynika że degrad również. Regulamin złamałeś karę poniosłeś.

(18-06-2017, 10:02 PM)FuBuKi napisał(a): Sprawa degradu jest sprawą poważną, i skoro Nystka nie wstawiła się na rozmowę to miała do tego pełne prawo,dziś jest niedziela,dzień wolny od pracy
To Cię zdziwie, wołana jest już od wczoraj, a nawet jeśli - takie sprawy się mówi, a rozmowa to nie praca. Wytłumaczeniem nie jest "Em nie chce mi się".
Jak Nystka miała czas rozmawiać ze znajomymi, to myślę że rozwiązanie sprawy również nie sprawia problemu.


(18-06-2017, 10:02 PM)FuBuKi napisał(a): Degrad napewno w ten sposób nie powinien zostać nadany.
Doszły Cię najwidoczniej złe informację, bo to jest tylko jeden z wielu powodów, które mieliśmy właśnie przedyskutować z Nystką. 


(18-06-2017, 10:02 PM)FuBuKi napisał(a): No i teraz pewnie Nali czerwona lampa się zapaliła że Nystka mało wbija,nie wypełnia swoich obowiązków i wgl HUR DUR.
Masz rację, zapaliła mi się czerwona lampeczka bo chyba po coś ranga jest.

(18-06-2017, 10:02 PM)FuBuKi napisał(a): Nie oszukując Mcsurvi straciło bardzo wiele ostatnim czasem. Gracze odchodzą,gracze piszą multum wątków na temat nie dociągnięć
Zaskoczę Cię - był teraz okres poprawiania ocen, nawet ja byłam tym zajęta. Wakacje się zbliżają gracze powracają, dziś dobiło 500 osób, więc w wakacje zapewne będzie więcej, tak było zawsze.


(18-06-2017, 10:02 PM)FuBuKi napisał(a): gracz Raki codzienie widzię jak refeszuje swoje wątki i nadal bez skutków.
Odpowiedzi są! Wiadomo że niektóre z tych propozycji są podsyłane do Banana, więc na odpowiedź trzeba trochę dłużej poczekać, ale nie ma takiej przesady jak to opisujesz.


(18-06-2017, 10:02 PM)FuBuKi napisał(a): No i teraz lampa pękła. -no ale przecież helperzy robią co do nich należy.

No tak,teraz zobaczymy co będzie za 3-5 tygodni taka sama sytuacja.
Znowu źle zostałeś poinformowany, robota u Nystki na serwerze leży nie od 3-5 tygodni, jeżeli nie wiesz to proszę nie wypowiadaj się..


(18-06-2017, 10:02 PM)FuBuKi napisał(a): (hejty lecom)
Lecom? No cóż, złapię.


(18-06-2017, 10:02 PM)FuBuKi napisał(a): Nalu nie oszukując tobie samej jest ciężko na tym stanowisku
Nie wiem czemu tak stwierdzasz, nie narzekam, radzimy sobie, jest dobrze.
Problemy są jeżeli mogę to naprawiam, nie mogę = zgłaszam.


(18-06-2017, 10:02 PM)FuBuKi napisał(a): Obiecałaś mi że wprowadzicie mob arene
Niestety, na razie nasze osoby od budowania tak jak mówiłam, poprawiały oceny. Więc myślę że na wakacje ogarniemy.



Wątek zamykam, nie obraź się ale powtórzę;
Sprawy administracyjne załatwiamy sami, nie trzeba w to mieszać graczy.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
#4
To Nystka nie potrafi już sama zapytać o co chodzi, tylko muszą się "obrońcy" pojawiać?
Niech wejdzie na TSa, wyjasni z Nalagx35, a nie odstawia ktoś za nia temat.
#5
W ogóle nie wiem co to za cyrk żeby użytkownik wypowiadał się za moderatora, a ten mu jeszcze poklaskuje... :|
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości