Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpriNtCześć :)
#1
Ah, no cóż... czas się przywitać.

Więc hej, jestem Damian, mam 16 lat, w kwietniu 17... analogicznie mówiąc, uczęszczam do pierwszej klasy technikum.
Jestem lekko nieśmiały, głupi i w ogóle, mam negatywną opinię o sobie, ale nieważne ;3
Moje zainteresowania hm, uwielbiam piłkę nożną, sam trenowałem... ale to przeszłość, złamany obojczyk... peszek Smile


Na forum jestem nowy, z serwerem mam już kontakt od długiego czasu, poza minecraftem jestem zapalonym graczem League of Legends,
czy CS'a, tylko ze mnie straszny noobek Big Grin

Ogólnie, skąd się tu wziąłem, hm... przychodzę z innego serwera, gdzie że tak powiem... pracowałem przez okres 10 miesięcy, ale to już zamknięta droga, chce o niej zapomnieć. Może tu, na McSurvi mi się to uda.

Jestem otwarty na nowe znajomości więc, jeśli ktoś by chciał cos o mnie wiedzieć to chętnie porozmawiam Smile
To chyba tyle o mnie więc, liczę ze zostane milo przyjęty, pozdrawiam!
#2
Siea zią. Obecnie jakie zainteresowania? Nadal sport?


#3
Jasne, przed telewizorem hah, ale czasem lubię wyjść pokopać piłkę, również oglądam skoki, dziwny jestem, cóż..
#4
Możliwe, że Cię znam, ale któż to wie. He.
Witaj na naszym forum.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#5
Niczego nie wykluczam Pani Nysiu, aczkolwiek wątpię abyśmy mieli kiedykolwiek ze sobą styczność Smile
#6
Wszystko jest możliwe. Wink
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#7
Witam na forum ;]
#8
Witaj na forum!
Mam nadzieję, iż będziesz tu dosyć aktywny oraz nawiążesz znajomości Big Grin

Pozdrawiam,
Jakub.
Gentleman will walk, but never run.
#9
Zrobię co w mojej mocy aby pokazać, że jestem osobą wartą przykucia uwagi Smile
#10
Siema, hir były global mod :v
Jaka ranga w Lidze?

Wysłane z mojego Picasso przy użyciu Tapatalka

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości