Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
King_k_RoolPropozycja na nowa funkcje
#1
Lightbulb 
Witam , już chce powiedzieć że to propozycja  na Ustawienia działki {coś podobnego co jest na Skyblock}
Chodzi mi o to zeby było mozliwe ustawianie działki np: Mozliwosc otwierania drzwi/klapy/furtki bez pomocy dodawania, otwierania skrzyn na działce , mozliwosc uzywania tabliczek , niszczenie/ budowaniu na działce itd...
Była by fajna funckja bez dodawania osób np: na zabawy , na fabuły i wiele wiecej. I było by mniejsze zagrożenie zalewaniu i niszczeniu działek.

Jak jest mozliwosc siedzenia w Creative to czm nie mogło by sie pojawic lezenie?
fajną rzeczą to było w creative bo wiadomo ze łóżka nie działaja wiec to by mogło zastąpić, mogło by ta mozliwość właczać sie na dywanie albo na łóżku.

Pozdrawiam
#2
Co do pierwszej propozycji... od tego jest podzielenie na zaufanych i dodanych, dodani mogą budować tylko wtedy gdy właściciel działki jest online, a zaufani mogą zawsze. Zagrożenie w zalewaniu było by większe jeśli ustawiasz takie coś dla wszystkich ;p

Nie jestem pewien czy w aktualnej wersji Creativa, jest w ogóle taka możliwość. Jeśli jest, to czemu nie ;P
[Obrazek: 144ffca5f9183.png]
#3
Od ponad miesiaca istnieje mozliwosc ustawiania flag na dzialce, w ten sposob mozna zmienic kilka przydatnych ustawien dzialki. Wystarczy przeczytac komunikat na spawnie...
#4
Ślepy nie jestem to jest dla Vipów jak zawsze :/
a chodziło mi aby wszyscy mogli po ustawiać np: Możliwosc otwierania drzwi idp.

przeczytałem tamto na spawnie dawno temu wiec coś ci nie wyszło ;/
#5
Toz VIP ma po prostu 4 dodatkowe flagi odblokowane...
Wiekszosc flag jest dla wszystkich (oczywiscie sa tez flagi ktorych zmieniac nie mozna ze wzgledu na mozliwe zbyt duze naduzycia)
#6
a ok już rozumiem czyli cześć flag jest możliwe dla wszystkich.Ale chociaz dajcie możliwość otwierania drzwi {Ustawienie}
bo juz raz tak było ze ktoś zalał zamek i zbudował na nim meski narzad płuciowy {Juz zostało zniszczone}
dokładnie to wydarzyło wczoraj. Wiec mysle aby chociaz została taka rzecz dodana albo dodanie komendy Zastepcy właściciela ona by słuzyła do tego aby dodac osoby ktore tez beda blokowali i dodawali ludzi , nwm jak ty ale według mnie nawet dobra by była taka komenda przydała się do budowania np: zabaw, zabaw z zasadami idp.
dzieki za przeczytanie
#7
/p set misc-interact true
/p set use 0:0
Od poczatku jest do tego dostep
#8
a ok dzieki za pomoc i mozna juz zamknac watek
#9
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości