Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SnickCo jest nie tak?
#1
Dzień dobry.
Chciałbym prosić o większe uszanowanie dla graczy.
O co mi chodzi?
Gram sobie na anihilacji, 2 adminów na trybie.
Poprosiłem o sprawdzenie jednego z graczów, ponieważ miał 100% cheaty.
Najśmieszniejsze jest to, że nie tylko ja się na niego skarżyłem.
Pisałem do MixPepe3 razem z innymi graczami, żeby go sprawdził.
Ignorował nas, kiedy napisałem "pepa, sprawdź go" to napisał, że nie życzy sobie żeby tak na niego mówiono.
Pragnę przypomnieć, że kiedy ja byłem w administracji rok temu pisał on razem z innymi kolegami JS.
Nie muszę tłumaczyć co to znaczy...
Też sobie tego nie życzyłem, a kiedy dałem jednemu z nich bana na 1h to od razu miałem sprawę na ts3.
Po kolejnych 10 minutach naszego spamu, żeby go sprawdził odpisał to co widnieje na ss --> https://zapodaj.net/a13cd6a698e84.png.html
Oczywiście go nie sprawdził.
Nie mówiąc już o tym, że moja gildia w której jestem niedawno została zniszczona przez MixPepe3, który ma oczywiście /tp.
Trochę ciężko być w topce i nie używać swoich permisji do przebijania gildi...
Tutaj wyskakuje z propozycją, która była za czasów Omexii w administracji.
Chodzi mi tu o robienie MK do grania 4fun.
Z poszanowaniem.
~Sn1ck
Gracz~Sn1ck


#2
Jeśli chodzi o sprawdzanie to sprawdzamy wtedy, kiedy nie jesteśmy pewni czy ktoś ma cheaty. Nigdzie nie jest napisane, że mamy sprawdzać każdego, kto jest zgłoszony. Lepszym rozwiązaniem jest po prostu obserwowanie kogoś na vanishu - w końcu po coś go mamy.
A gracz, którego im zgłaszałeś został już zbanowany.

Przechodząc do permisji jakie ma MixPepe3 na EasyHC to jest to jedynie vanish, więc nie wiem jakim cudem sam teleportował się do Ciebie i zniszczył Ci gildię.
Doing is better than saying.
#3
^Dobra ale imo nadal przecież można użyć nawet vanisha do pomocy sobie, jezus, odnieś się do wszystkiego.
Po to jest moderacja, przecież można stworzyć sobie altkonto do samej gry na trybie i powiadomić o tym właściciela. Sam tak robiłem. Myślenie raczej nie boli, a zamian tego gracza powinniście sprawdzić moderatora i jego sposób odnoszenia się do graczy ;f widać ktoś się zaczyna panoszyć.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#4
No to tygrysek swoim argumentem tylko MixPepe3 zaszkodziłaś...
Pisał on, że jest czysty i nie ma aury and AntyKnocka.
Wyszedł poziom znajomości.
Niestety ss tego nie mam.
Szary Kowalski już umie wykryć bardziej cheaty.

[17:41:11] [Client thread/INFO]: [CHAT] (All) [Red] mp6:  xD to nie bylo mile
[17:41:13] [Client thread/INFO]: [CHAT] (All) [Red] okus:  nie bo admini tylko przyszli po to aby dostac boskie i kozaczyc c;
[17:41:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] (Team) [Red] mp6: ta
[17:41:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] (All) [Green] MixPepe3:  kiciek i ja sprawdzaliśmy czy nie mają aury i anty nie mają
Gracz~Sn1ck


#5
Nie zaszkodziła zgłosiliście 2 graczy z czego jednego obserwowała Kiciek a drugiego ja. Za tego gracza którego sprawdzała kiciek nie będę się wypowiadał a za swojego mogę. Obserwowałem gracza jak się bił nie miał antyknocka ani aury więc napisałem że jest czysty.
#6
Dziękujemy za zgłoszenie. Zamykam wątek aby nie było już więcej niepotrzebnych wypowiedzi. Po rozpoznaniu tematu skontaktuje się z zgłaszającym.

Pozdrawiam
Spinning


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości