Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kolega2003Bug i propozycja
#1
Mój nick: kuba2k
Bug:
Zauważyłem ,że na creativie jak ma się vipa i wpisze się komendę /vanish (to jest się niewidocznym) ,ale jak chcę coś zbudować na vanishu to nie można nic budować można by to poprawić i bug jest taki że jak weźmie się np łopatę i wpisze się np komendę /br sphere 2 2 to jak będziemy chcieli robić koła na vanishu to bedzięmy mogli .

Mam jeszcze taką propozycję ,że jak jest się na vanishu to nikt nie może się do mnie tepnąć



Pozdrawiam Administrację! Myślę ,że pomogłem
#2
/v sluzy normalnie do obserwacji graczy i to dosc logiczne ze zablokowane jest budowanie. Ma to glownie na celu zeby administracja nie postawila gdzies przypadkiem bloku. Co do lopaty to zobacze i w razie potrzeby podam temat dalej. Domyslnie bedac nie da sie tpac
Do gracza na /v i nie zauwazylem zeby ktos sie do mnie tpnal kiedy na nim bylem.
#3
(13-12-2017, 06:23 AM)_szumielxd_ napisał(a): /v sluzy normalnie do obserwacji graczy i to dosc logiczne ze zablokowane jest budowanie. Ma to glownie na celu zeby administracja nie postawila gdzies przypadkiem bloku. Co do lopaty to zobacze i w razie potrzeby podam temat dalej. Domyslnie bedac nie da sie tpac
Do gracza na /v i nie zauwazylem zeby ktos sie do mnie tpnal kiedy na nim bylem.
ten bug wystepuje na wszystkie narzedzia na kótre nałożysz tą komende nie tylko na lopate
[Obrazek: 6213d98af2df1514gen.png]
DAJ REPKĘ TO NIC NIE KOSZTUJĘ!
#4
Witam! Jeżeli chodzi o vanisha to został on stworzony do obserwowania graczy więc nie da się na nim budować. A jeżeli chodzi o łopatę to nie wiem administracja powinna to naprawić Smile
#5
Przydatny temat!
#6
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości