Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
parapecikBany na serwerach
#11
Niewiem jak jest teraz ale jak jeszcze gralam na serwerze to się wyswietlalo na czacie kto zostal zbanowany za co przez kogo itp i nie można powiedziec bo co kilka minut takie wiadomości sie na czacie pojawiały. Ale oczywiście każdy kto byłby na miejscu administracji zrobilby to LEPIEJ. Reasumując za moich czasów administracja radzila sobie naprawde świetnie. A najlepszym pomysłem byloby ograniczenie zarejestrowanych kont na serwerze
#12
Ograniczenie kont? To z lekka slaby pomysl bo po banie i tak konta zostaja, wiec ktos zrobi w luj mulciakow i limit wyczerpany... nikt sie na serwa nie zarejestruje

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#13
(14-03-2017, 09:31 PM)Bastiii napisał(a): Niewiem jak jest teraz ale jak jeszcze gralam na serwerze to się wyswietlalo na czacie kto zostal zbanowany za co przez kogo itp i nie można powiedziec bo co kilka minut takie wiadomości sie na czacie pojawiały. Ale oczywiście każdy kto byłby na miejscu administracji zrobilby to LEPIEJ. Reasumując za moich czasów administracja radzila sobie naprawde świetnie. A najlepszym pomysłem byloby ograniczenie zarejestrowanych kont na serwerze

Tak samo głupi pomysł jak banowanie na ip.. pomyśl dwa razy, przeczytaj wątek na nowo a zrozumiesz dlaczego.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości