Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XxSpeedManxXAntycheat
#1
W moim wątku chciał bym poruszyć temat cheaterów. Nieraz napotykam na serwerze osoby które zakładając na siebie zbroję biją plecami. Ogółem moim zdaniem dobrym krokiem przeciwko cheaterom było by podkręcenie antycheata, gdyż pomimo jegp aktywności serwer nadal ma stałych graczy, którzy posiadają wspomagacze, a nawet grosza nie wkładają w serwer.

Tyle z tematu. Pozdrawiam, Oskar ( XxSpeedManxX)
#2
(24-01-2017, 02:45 PM)XxSpeedManxX napisał(a): W moim wątku chciał bym poruszyć temat cheaterów. Nieraz napotykam na serwerze osoby które zakładając na siebie zbroję biją plecami. Ogółem moim zdaniem dobrym krokiem przeciwko cheaterom było by podkręcenie antycheata, gdyż pomimo jegp aktywności serwer nadal ma stałych graczy, którzy posiadają wspomagacze, a nawet grosza nie wkładają w serwer.

Tyle z tematu. Pozdrawiam, Oskar ( XxSpeedManxX)

Bardzo dobrze o tym Anty-Cheat'cie, który jest moim zdaniem zepsuty.
#3
Kiedyś pamiętam jak robili coś z antycheatem i posypała masa banów za nic na chwilę obecną administracja sprawdza i wystarczy zgłosić Wink
xDD
#4
Cziterzy są i zawszę będą, wystarczy ich nagrywać Big Grin
[Obrazek: 2cdbvo.png]
#5
@Up
No tak, tego nie unikniemy
ale ciągle nam to powtarzacie... Nieskończonego miejsca na dysku nie ma... A nagrywać po co? Grać tylko, żeby nagrywać cheatera, żeby dostał bana, jak i tak zrobi mulciaka.
Więc nagrywanie bez sensu, tylko po to, żeby troche pomóc administracji, a nie nawalać nagraniami, i wykonywać za nich całą robotę...
My im tylko pomagamy... Wg mnie, wystarczy dobry antycheat i aktywna administracja, a nagrywać można zeby trochę wspomóc administracje.
Tyle z mojej strony. Dowidzenia.
#6
Anihilacja jest dosyć popularnym trybem (wczoraj grało tam 4 adminów jednocześnie), więc cheaterzy nie są zbyt wielkim problemem.
Nielek pzecież mozna usuwać te filmiki i miejsce będzie, chociaż sam uważam, iż zgłaszanie nie ma sensu. Zrobi multikonto (które notabene zajmie kilka sekund/minut - w zależności od szybkości komputera/laptopa, natomiast zgłoszenie trwa o wiele dłużej.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#7
Moim zdaniem antycheat na anihilacji jest w miarę okkeej coraz częściej gdy gram wyskakuje napis na chacie "Wykryto KillAura U Gracza <nick>"
#8
A według mnie najlepszym rozwiązaniem jest żeby Cheater dostawał bana na Ip spowoduje to że jedynym sposobem na grę dalej by było kupienie unbana a przecież ban ip za niedozwolone programy jest na wielu serwerach Wink
xDD
#9
@up Było już o tym i jest coś takiego jak zmienne ip. Dostaje gracz z cheatami bana na ip, Tobie przydziela zbanowane ip i Ty masz bana. Tak to działa, dlatego z banów na ip zrezygnowano.
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#10
Pozwolę użyć słów Nalag...

"Banów na ip nie będzie.
Większość graczy na serwerze ma albo netie albo neostrade albo upc (dobre 85%+ graczy) w efekcie czego ban na ip nic nie da, gdyż każdy z tych usługodawców oferuje DYNAMICZNE IP. <- tutaj wykorzystałam do wytłumaczenia, słowa Banana.
A to oznacza, że zamiast zbanować osobę którą chcemy - banujemy połowę wioski.
Lord, na serwerze administracja jest co dzień, z tego co ja widzę z banów, bo administracja widzi bany, i jak dla mnie duża część administracji banuje, także obowiązki są wypełniane.
Cheaterów w 100% się nie na pozbyć, na każdym dużym serwerze są cheaterzy, a z racji że nasze pvp jest rozbudowane, nie jeden cheater, cheatuje z przyjemnością. Dlatego też, co dzień jesteśmy na pvp classic, wy nie widzicie banów ale...Banujemy naprawdę.. Dużo."




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości