Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HiszpanakaMateuszek:/
#1
Cześć, To ja Mateusz dzisiaj się żegnam z wami... Może kiedyś wrócę mam zamiar skończyć z minecraftem, Po nie ciekawej kłótni nie chce psuć życia pewniej osobie przez to jestem zmuszony się
z wami pożegnać Sad Jutro jest podobno rekrutacja, miałem się zapisać ale jednak kończę z minecraftem :/ teraz będę starał się nie grać w ogóle na komputerze, wrócić do zespołu w którym dawno nie grałem i spróbować może za 10 lat Barcelona, Real, Bayern ? Kto wie... może się uda ale dzisiaj się z wami żegnam po tym co się działo z pewną osobą. Może wrócę kiedyś a teraz żegnam i Pozdrawiam administracje serwera. Pa :/
#2
Adios ma friend
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#3
Godbaj maj frend :c
#4
Adios.
Gentleman will walk, but never run.
#5
Bywaj. "Oni zawsze wracają", pewnie i ty wrócisz Wink
#6
Żegnaj
Pomogłem? Daj Diamenta i repke będzie nas coraz więcej  olol  banana
#7
Żegnaj Sad
#8
Pa ;(
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png
#9
I też jedyną opcją że zostanę jest stanowisko Helpera ale takie życie :p
#10
Czy to szantaz? :x

Wysłane z mojego SM-A320F przy użyciu Tapatalka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości