Świąteczna wyprzedaż kont na PayPal

McSurvi.pl Sklep PayPal
! Konta VIP tańsze nawet o 60% !


Nowy Tryb rozgrywki " Villager Defense "

Nowy Tryb rozgrywki
Na czym polega rozgrywka :
Dołączając do gry, znajdujesz się w lobby danej areny. W tym momencie możesz wybrać jeden z pośród 7 darmowych zestawów. Dodatkowo masz możliwość zakupienia konta VIP co umożliwy wybór dodatkowych 5 zestawów. Rozgrywka polega na utrzymaniu przy życiu wszystkich Villagerów, ale też siebie! Za zabijakie zombie otrzymujesz szmaragdy, które możesz wymienić w sklepie. Są to itemy jednorazowe i po śmierci tracisz zakupiony item. Jest to gra opierająca się na współpracy z innymi graczami. Każda rozgrywka trwa maksymalnie 50 Fal, ale z każdą falą siły zombie stają się silniejsze i liczniejsze ! Przeżyjesz ?


Reklamy McSurvi.pl

Zalajkuj nas na McLista.pl
Zagłosuj na nas!
Zalajkuj nas na Minecraft-List.pl
Zagłosuj na nas!


Wkrótce zmiany

Co zostanie usunięte
1. Usunięcie jednego serwera: BlockParty. 2. Usunięcie jednego serwera Anihilacja. 3. Usunięcie serwera Vampirez. 4. Usunięcie Lobby3.
Co zostanie dodane
1. Dodanie nowego serwera PVP Kits.


Sklep PayPal

McSurvi.pl Sklep PayPal
Zalety sklepu PayPal
1. Tańsze konta VIP. 2. Możliwość zakupienia kont VIP na pare serwerów. 3. Możliwość zakupienia kont na ZAWSZE!. 4. Możliwość zakupienia kont przez graczy NON-PREMIUM!.


Sklep SMS

McSurvi.pl Sklep SMS
Zalety sklepu SMS
1. Prosty sposób kupna kont VIP. 2. Szybki sposób kupna kont VIP. 3. Możliwość zakupienia kont przez graczy NON-PREMIUM!.
Copyright © lolcio77